RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 23:29:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 17. dub 2015 14:34:34 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
bopol píše:
A asi približne kolko si mám zobrat na osobu CZK?


Hele:
jídlo a loď cca 200 Kč/osoba .....ale musí potvrdit ještě Michal
ubytko a jídlo v penzionu lze platit kartou
a to ostatní - ....."to nerieš".....nějak se domluvíme, stejný dotaz měl i pan Karl- Heinz z Vídně....řešení obdobné....jde o pohodové setkání.....peníze jsou až na dalším místě.......
startovné není, vstup do elektrárny....pakatel.......
Stačí???

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 17. dub 2015 20:44:32 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Milane, to je dobrá zpráva, takže se na pohárku ukáže hned 3x Avantime 8-)

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2015 15:12:35 
Offline

Registrován: stř 01. dub 2015 9:06:52
Příspěvky: 8
Dik.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 22. dub 2015 14:19:39 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za dnešní zvací e-mail, přiznám se, že mě přiměl k rychlému rozhodnutí vzít oba 2 kluky a vyrazit s vámi všemi, protože ten program je opravdu hezký. A taky mě potěšil dovětek, že nezáleží na typu vozu. Totiž manželka s Dacií už 2 měsíce taxíkaří a nemůže se od práce odtrhnout, neb o víkendech bývají nejlepší tržby. Takže budu muset vzít s povděkem Hyundai H1 a vyrazíme i s přípojným karavanem ve stejném barevném provedení jako tažné vozidlo, takže budete moci posoudit, jak pěkně ho nastříkal P. Pupala a kol. Budeme tedy spát i minimálně snídat ve svém, taktéž po cestě v něm vařit kafe, v sobotu ho pak odpojíme a po okolí budeme jezdit bez něj. Už jsem si zamluvil karavanské stání v Selském dvoře.
Přesto se za to nestylové auto tak trošku omlouvám, v současnosti s čistokrevným Renaultem "dočasně pauzíruju", tak pokud budeme za jednotku dočasnosti považovat 1 furt, pak předpokládám, že moje pauzírování nebude ve výsledku delší než tak asi 0,06 furtu, protože máme políčeno, že bychom chtěli Renaulta Fluence až se čas Dacie ponachýlí.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 13:32:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 16. kvě 2013 20:56:06
Příspěvky: 87
Bydliště: Strážnice
Díky, super sraz, tady pár foteček ode mě:

http://pr0v0cateur.rajce.idnes.cz/2015_ ... ad_Moravou

(album je skryté, takže kdo si odkaz nenajde tady přes fórum, tak album nenajde)

_________________
601/222282
Obrázek
Mám tak moc rád lidi, že žiju takovým způsobem, aby až umřu bylo víc lidí šťastných než smutných, troubové!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 15:37:22 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Ano, byl to opravdu vydařený sraz :D Počasí se vydařilo a sluníčko hřálo bez přestání celý den, program byl velice zajímavý a odpočinkový. Tímto velice děkuji všem pořadatelům letošního 7.MRP,hlavně Michalovi a Martinovi včetně jejich rodiny za nádherný a vydařený den :) Pokud jsem dobře počítal, tak bylo k vidění 23 vozidel z České a Slovenské Republiky a Rakouska. Lidi jsem opravdu nedokázal spočítat. Také bych velice rád poděkoval klukům z R19 klubu za jejich účast a věřím, že se opět uvidíme na nějakém dalším srazu :) Už nyní se těším na další společné setkání 8-)

p.s. fotky vložím později...

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 19:28:56 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Kluci hluboce před Vámi smekám, sám bych to neudělal líp.
Nepamatuji, kdy bylo na pohárku víc aut, snad na těch prvních, kdy byl hojně zastoupen slovenský a rakouský klub.
Program naprosto korespondoval s filozofií pohárků.......pohodička a ...odkoukaných .." to nierieš.."
Elektrárna paráda, výklad neprofesionálního průvodce je mnohdy lepší a konkrétnější ...viz srovnání s prohlídkou zámku v neděli.
Plavba po kanálu pomohla překonat teplé odpolední počasí...nedokáži si představit v tuto dobu třeba jízdu na kole po prašné cestě..
Gulášek výborný...vzpomněl jsem si na písničku Michala Tučného ...snídani v trávě....
No a selský dvůr.....zážitek pro děti i část dospělých ...... pokřik mojí tety, když jsem k ní jako kluk jezdil na prázdniny....Kozaaa náááá, kozaaa náááá, ( když ji nesla krmení) jsem ale nepoužil, nebylo třeba. navíc aby si to někdo nevzal osobně.
Večerní pokec až přes půlnoc při vínku jen doplnil tu třešničku na dortu jménem 7. renolťácký pohárek.
Hledal jsem nedostatky, ne proto abych Vám je vytknul, ale abych se jich při příštím pohárku vyvaroval....ale nic.
Jen ta doba přípravy večeře v sobotu, ale to bylo spíš o těžkém podcenění žravosti velkého množství ubytovaných " menežmentem " areálu. Ale kde rychle najmout třeba dalšího kuchaře na výpomoc jen na víkend...no mají o čem přemýšlet, ale to jste nemohli vůbec ovlivnit.
Díky Všem co přijeli, doufám, že se jim čas strávený s námi líbil a že o tom řeknou i těm, co letos nedorazili, aby přijeli příště.
Rád Vás zase uvidím, bylo mi fajn.....
slovy básníka......bylo to poetické odpoledne....které se protáhlo na tři dny.
Ahoj Milan a Jana

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27. dub 2015 10:29:48 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Dobrý den, byly to hezké 2 dny, krásné počasí i program, akorát, že závada na mém nerenaultském voze mi trošku zkomplikovala život, neboť jsem se snažil jezdit co nejméně, abych nezvyšoval riziko havárie a proto jsem se řady akcí raději nezúčastnil. I když jsem se domníval, že závadu vyřeším v neděli v Hyundai motor Zlín, nepodařilo se a dodnes se vlastně neví, co s tím autem je, že mu nesvítí brzdová světla. Z pohledu Vás jsem se možná choval trošku nespolečensky, ráno mi s vozem pomáhal známý, který žije v Uherském Hradišti, a který byl zakladatel a předseda Hyundaiclubu ČR a se kterým jsme ten klub do loňského června vlastně dobrých 7 let společně vedli, jinak profesní elektrikář, který zjistil pouze to, že by vozidlu nemělo nic být a světla by měla normálně svítit. Pak mne navštívil ještě večer, abychom trošku popovídali při pivku. Obvykle se vídáme jen 2x ročně o H srazech a tak jsme tuto trošku mimořádnou příležitost využili k setkání. Tolik na vysvětlení mé "omezené společenskosti". Ke všemu jsem přivezl domů nejmenšího kluka omaroděného, ale už to asi měl v sobě při odjezdu zá vámi.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27. dub 2015 14:10:04 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. kvě 2012 10:30:47
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha 13
Ahoj, rádi bychom se s Kačkou připojili ke slovům díků a obdivu ze krásně zorganizovanou akci. Už cestou zpátky jsme litovali, že víkendy mají pouze dva dny, protože musím přiznat že se nám zpátky vůbec nechtělo. Velký dík organizátorům a samozřejmě všem kuchařům a kuchařkám, kteří se podíleli na skvělém občerstvení u Baťova kanálu a přípravě vynikajících koláčků. Po příjezdu domů jsme víkend zakončili přípitkem na počest 7.pohárku, jak jinak než bílým Muškátem moravským.

_________________
Renault Super 5 Campus Kat., 1390 ccm, 43 kW, r.v.1989
Renault Megane I Break, ph.II, 1390 ccm,16V, 70 kW, r.v.2002


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 27. dub 2015 18:58:10 
Offline

Registrován: stř 01. dub 2015 9:06:52
Příspěvky: 8
Diky bolo super až na to,že som nemohol ostat dlhšie.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz