RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 18:02:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 08. říj 2016 16:45:36 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Naše společné poděkování Hance a Radkovi letí z Brna o trošku později, než jsem zamýšlel. ale hned na to musím zvolat : Radku, kamaráde, cos mi to udělal !?!
Kvalita " anděla "a s ní ruku v ruce stoupající účast míří výš a výš. Kam to dospěje? Co mám proboha chystat na "pohárek" , abych Tě " trumfnul" ( myšleno v dobrém, však víš)....
Bylo to pro nás poetické završení naší dovolené, jež jsme z rodinných důvodů poprvé po 23 !!! letech trávili v naší vlasti a nelitovali jsme. Navíc setkání se známými tvářemi a klid pro popovídání, to dělá tyto akce přitažlivé. Nemusím celý den trávit v kokpitu auta s manželkou - navigátorem a po 10 hodinách rallly někdy v noci prohodit pár slov s ostatními posádkami, kde všude jsem zabloudil a co jsem neuhádl. Měl jsem nedávno "sen" jak budou probíhat andělé v budoucnosti. Radek vstoupí do nějaké politické strany, za její peníze si pronajme velvarské náměstí a sraz aut bude tam, protože do zahrady se nevlezou. Hanka si založí cateringovou firmu a za peníze oné strany bude v několika stanech zajištovat občerstvení pomocí několika hostesáků (ať si holky užijou, chlapy maj na koukání auta). Akce bude začínat již ve čtvrtek nájezdem kamionů s vybavením. Prvním neoficiálním bodem programu bude již v pátek pro vybrané jedince nostalgická prohlídka zahrady a altánku u Šťástků. V době hlavního dne akce bude vše nepřístupné, prohlídka bude jen přes plot, protože by lidi zdupali veškerou trávu a altánek by si po třískách odnesli jako suvenýr.
No, tak snad to zůstane při starém, a budeme se setkávat i nadále v " rodinném kruhu", kde se mimo jiné neřeší, jestli dostanu oběd jako první nebo desátý. Ještě jednou moc dík, sám vím, co to obnáší, chystat takovou akci sám, za svoje a bez placeného či dobrovolného realizačního týmu. Autům zdar a Renaultům zvlášť .
Milan a Jana

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 08. říj 2016 18:48:48 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
Krásně napsáno ;) Vypadá to, že v budoucnu se Anděl stane takovou renaulťáckou modlou, že příznivci nebudou prahnout po návštěvě altánku Louise Renaulta v Billancourtu, ale po návštěvě Velvar. Se zatajeným dechem budou našlapovat po trávníku na Radkově zahradě a tajně doufat, že budou moci alespoň pár minut strávit v Radkově altánku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz