RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 13:51:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Renaultoloog 2016
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 17:21:47 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Tak jsem se asi tak trochu zbláznil, ale ono to je vlastně v dnešní době tak nějak normální 8-) Co Vám mám teď vyprávět...

Po krátkém a rychlém rozhodování, jsem se vydal ve čtvrtek 8. září na "největší" mezinárodní sraz Renaultů všeho druhu. A kam že jsem to vlastně jel :?: Do Holandska :D

Den před odjezdem jsem R12 umyl, naleštil a hlavně zkontroloval oleje,chladící ústrojí,zda vše funguje, vzal sebou několik drobných dílů a brašnu s nářadím, nakoupil pití a jídlo,vyřídil pojištění....Prostě jsem se vážně rozhodl, že pojedu a že když bude nejhůře, tak budu volat o pomoc :!: Nesmím zde ale zapomenout, že důležitou roli v rozhodování bylo pro mě motivující jasná účast dalšího Renaultáře z ČR. Tím byl Ivon, který tentokrát vzal na vyvětrání své Twingo 3. Co se týká našich vozidel, tak věkový rozdíl byl přeci jen značný. Twingo Ivona má za sebou asi jeden rok života, moje R12 již 45 let.

Oba jsme tedy vyjeli ve čtvrtek ráno. Z Kolína mě čekalo cca 850 km. Čtvrtečním cílem byl penzion Neske ve vesničce Beesel, kde jsem společně s Ivonem přespal. V pátek ráno jsme si prohlédli nedaleké jezera a rekreační přístav.To byla pro nás taky pěkná podívaná 8-) Odpoledne jsme již přejeli několik km do samotného centra dění mezinárodního srazu Renaultů všeho druhu s názvem festival Renaultoloog . Na rozsáhlé ploše již stálo několik desítek Renaultů. Přivítali jsme se s pořadateli a naše Rencky jsme zaparkovali u našich přátel z Drážďanského klubu, kde jsme i společně kempovali. Celé odpoledne až dlouho do nočních hodin přijížděli další a další účastníci ze vzdálených míst celé Evropy.

V sobotu ráno byl výstavní areál již poměrně zaplněn. Přeparkovali jsme naše Rencky do předem označených sektorů a vydali se fotit všechny ty další nádherné a naleštěné stroje. Součástí srazu byl i prodej dílů a různých předmětů spojených značkou Renault. K sehnání tam bylo téměř cokoli. Po celém prostoru srazu bylo možné se zdarma nechat vozit taxíkem, kterým bylo elektrické vozítko Renault Twizy. Večer byla na programu společná zábava s disko a lidovou hudbou. Nedělní program byl téměř totožný, jen se ale cca 40 % vozidel obměnilo. Ne každý přijel na celý víkend, někdo zvolil sobotu, někdy jiný neděli. A právě proto jsme byli rádi, že jsme se mohli účastnit po oba dva dny.

Mezi Renaulty z řad typů bylo největší zastoupení R4, R15-17,Twingo, Megane CC, Estafette.... Ohledně zemí a účastníků, největší zastoupení měli Němci a Holanďani (měli to přeci jen nejblíže), dále přijeli účastníci z Francie,Rakouska,Velké Británie,Portugalska,Švýcarska....ale taky jeden účastník z Austrálie :!:

V pondělí ráno jsme se již vydali na cestu zpět domů. Musím poděkovat své R12, která mě dovezla bez větších problémů na sraz Renaultoloog do Holandska a taky zpět domů. Celkem jsem najezdil přesně 1863 km s průměrnou spotřebou 6,1 litru na 100 km. Nesmím však také poděkovat Ivonovi, bez kterého bych sám asi nejel a děkuji mu za společnost na reprezentaci našeho klubu na této významné zahraniční akci ;)

p.s.1 odkaz na fotky je :arrow: https://photos.google.com/share/AF1QipP ... 9yU3dHOU1R

p.s.2 již nyní se velice těším na 4. sraz Renaultoloog a věřím, že nás již pojede za náš Renault Car Club více ;)

odkaz na stránky festivalu Renaultoloog :arrow: http://www.renaultoloogfestival.nl/

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renaultoloog 2016
PříspěvekNapsal: úte 13. zář 2016 20:50:24 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. pro 2012 21:23:59
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha
Hodně pěkné příště už fakt musím 8-)

_________________
Renault 21 TSE - 1.8 8V r.v. 90
Renault 21 TurboD - 2.1 r.v. 91
Renault Laguna 1.6 16V - r.v. 00
Renault Avantime - 3.0 V6 r.v. 02
Renault Laguna III 2.0 Dci - r.v. 11

http://mustang88.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renaultoloog 2016
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2016 0:45:16 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
No krásně jsi representoval klub ;)

Taky bych jel, muselo to být super...že nic neřekneš...měl jsem volno...

Ale jsem na Tebe hrdý a statečný... :mrgreen: A samozřejmě Ti to závidím :)

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renaultoloog 2016
PříspěvekNapsal: ned 18. zář 2016 14:26:52 
Offline
člen RCC

Registrován: úte 29. kvě 2012 15:07:33
Příspěvky: 473
Bydliště: Praha 8
Pavle, pěkné fotky, pěkně jsi nás reprezentoval :) A dobře, že Ti R12 šlapala bez problémů :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renaultoloog 2016
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2016 20:43:45 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Jediný problém na cestě zpět jsem měl defekt na zadním levém kole. Na dálnici jsem nezastavil a pomalou (skoro krokem) jízdou jsem dojel až na nejbližší parkoviště, kde jsem za pomocí mladého kamioňáka z Rumunska (měl radost, že vidí pro něj velice známé auto :) ) kolo vyměnil.

https://photos.google.com/share/AF1QipO ... FtVmJuaVhn

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renaultoloog 2016
PříspěvekNapsal: pon 19. zář 2016 21:14:12 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Pavlík, ty tajnůstkáři. Ale stejně bych nejel, ale příští rok....... no co takhle pánskou jízdu? Ten karavan za alpinou, to je masakr. Víc mě ale fascinují ti borci co na sraz dojedou tahačem od kamionu nebo aspoň náklaďákem či estafetkou a o traktoru ani nemluvě. No moc hezký. Díky za fotky.

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz