RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 11:37:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 02. říj 2017 0:20:41 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. čer 2012 0:18:20
Příspěvky: 370
Do popisu letošního programu jsem doplnil informace k odpolední části programu a místu večerního posezení.

_________________
Radek

Renault 9 TL, phase I, 1397 ccm, 43 kW, r. v. 1983
Renault 19 RT, phase 2, 1721 ccm, 54 kW, r. v. 1992
Renault 16 TX, 1647 ccm, 68,4 kW, r. v. 1976
Renault Thalia Expression, 1390 ccm, 55 kW, r. v. 2003


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 02. říj 2017 0:25:24 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
To je super, že se muzeum granátu podařilo :)

Začínám šetřit :mrgreen:

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 04. říj 2017 13:15:03 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Původně jsem zvažoval, že nepřijedu, protože jsem chtěl na takové akce už jen veteránem. Jenže ho nemám hotového a ještě asi dlouho nebudu, (má to výhodu, lépe se mi na tu drahou opravu shromáždí chechtáčky). Jenže bych se tak abstrahoval od dění v klubu. Takže mi nezbude nic jiného, než dorazit lehce se červenaje s červenou Dacií. Přijedu s oběma kluky.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 07. říj 2017 22:34:53 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. kvě 2012 10:30:47
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha 13
Ahoj, v pořadku jsme dojeli domů a rádi bychom poděkovali Radkovi, Haničce a všem co se podíleli na uskutečnění letošního Anděla. :) Byl to opět příjemně strávený den v kruhu lidí, které spojuje společná touha projet se krásnými auty, pobavit se a navštívit zajímavá místa. A v neposlední řadě se dobře najíst ;) Obě jídelní zastávky se povedly a zejména večerní posezení v příjemném prostředí a milým personálem (a skvělým jídlem) velmi potěšilo :) :).Až je člověku líto že se jedná pouze o jednodenní akci, na které čas tak rychle uteče...

_________________
Renault Super 5 Campus Kat., 1390 ccm, 43 kW, r.v.1989
Renault Megane I Break, ph.II, 1390 ccm,16V, 70 kW, r.v.2002


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 07. říj 2017 22:54:37 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
I my s Blankou jsme v pořádku dorazili domů. Byl to nádherný den, který ani nezkazilo počasí, ani nic jiného (při zpáteční cestě sice hustě pršelo, ale po takovémhle pěkném zážitku jsem na to ani nenadával - a to je u mě co říct ;) I blbci na silnici mi byli tak nějak lhostejní... 8-) ).

Byla to prostě paráda, tradičně perfektní snídaně ráno ve Velvarech (velký dík Haničce i všem, kteří se podíleli na snídaňovém menu), pak hezká projížďka nádhernou krajinou, skvělý a rychlý oběd (úžasná volba restaurace), krásný zámek, moc pěkné muzeum granátu a pak perfektní tečka v podobě výtečné večeře a posezení v Pamplóně (jídlo opravdu perfektní, obsluha rychlá a velmi milá, prostředí krásné).

Celkem se sešlo 21 autíček, zastoupeny byly Renaulty 4, 5, 9, 11, 12, 15, 16, 17, Fuego, Thalia, Avantime, Mégane, Scénic; dále pak Dacia 1300, Logan. Dále značky Nissan (X-trail), Fiat (Regata combi a Punto) a Audi (90 cabrio).

Velký dík patří samozřejmě Radkovi a Haničce, ale i vám všem, kteří jste přijeli :)


A teď si otevírám láhev francouzského vína a se zatajeným dechem začínám listovat francouzskou knížkou o R9/11 :)

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 08. říj 2017 0:19:56 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
I Já s Helou jsme se v pořádku vrátili právě domů. Byl to nádherný den plný nezapomenutelných zážitků :!: Velice rád bych poděkoval všem, kteří jste přijeli :!: :!: Musím poděkovat Hance a Radkovi za skvěle připravený den s výletem na zámek Libochovice , za výborný výběr restaurace k obědu, krásnou návštěvu muzea českého granátu a za příjemné večerní posezení v restauraci v Libochovicích. Dnes jsme si s malým opožděním připomenuli 5 výročí založení našeho klubu, za což Vám všem musím také poděkovat a popřát klubu do dalších let jen to nejlepší a hlavně ať se daří alespoň tak, jak se nám dařilo do dnešního dne 8-) Přátelé a kamarádi, bylo mě opravdu velice příjemně a jsem velice rád, že jsem mohl prožít tento den ve vaší společnosti :) Škoda je jen, že to opět tak rychle uteklo, ale co, jsou přeci před námi ještě spousta dalších určitě vydařených akcí, na kterých se opět společně setkáme a pobavíme ;) Co dodat :?: Ať i dále pokračuje Velvarský Anděl, a ať dále se daří našemu Renault Car Clubu :D

p.s. odkaz na fotogalerii vložím později...

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 08. říj 2017 10:43:06 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. čer 2012 21:57:09
Příspěvky: 53
I my "myšáci) bychom chtěli poděkovat za perfektně připraveného Anděla, ale to u Radka a Hanky je již pravidlem. Jistě jste si všimli nového trička Martina Krechlera. Je to reakce na jeho příhodu ve Volyni, kdy jsme se rozhodli jako parta, která chodí na pravidelné měsíční posezení na Zbraslavi, věnovat Martinovi uvedené tričko. Já jsem dokonce na toto téma napsal krátkou povídku, kterou bych zde (jelikož náš časopis je nefunkční) s Martinovým svolením a korekcemi uvedl. Podotýkám jen, že rozhodně nebylo našim cílem se nějak Martinovi posmívat. Spíš to vycházelo z logiky, že když už nejsem schopen něco ovlivnit či tomu zabránit, tak si z toho alespoň udělám srandu. Martin to pochopil a vy čtenáři si můžete přečíst můj víkendový sloupek.
S pozdravem
Honza


Přílohy:
Kdo chce zapálit.pdf [338.86 KiB]
383 krát
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 08. říj 2017 12:28:58 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Já nevěděl, že mu chytlo auto, až teď ale myslím, že ten článek je trošku zlý. Já to totiž prožil taky, v r. 1988 s úplně novou Š 120 a plameny šly z karburátoru, který tekl na výfukové potrubí. Dokud jsme neotevřeli kapotu, tak to ještě šlo, ovšem moje tehdejší přítelkyně zvídavá jak jiskra a k tomu krátkozraká se nad ohýnkem sklonila právě v okamžiku, kdy vlivem vzduch jaksi povybuchl a poněkud mi ohořela. Tím chci říct, že s Martinem cítím.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 08. říj 2017 22:51:49 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Radku, Radku...
....je mi ještě blaze po duši a když zavřu oči, tak si to znovu přehrávám jak film a zároveň je mi i trochu smutno( to ozřejmím na konci)
Už loni jsem psal něco o své vizi o andělovi a začíná se to naplňovat.
Na auta už nestačí okolí cesty, ale stály ve 3 řadách.
Seznámení s programem se neděje z terasy, ale na zahradě....odtud už je to jen kousek na náměstí
Občerstvení se přesouvá do degustace buchet, koláčů a ostatních dobrot.....příště bych místo soutěže elegance udělal přehlídku dobrot.
Asi bys měl zakoupit nebo pronajat stojan od COFFEtoGO, aby se nemusela Hanka tak honit ( Hani díky, catering fungoval jako vždy bezvadně a padl i návrh na cateringový stan napříště)
Trasa a program byl opět parádní. Moc se mi líbila cesta tím údolíčkem a jsem zvědav na ty fotky u toho lomu.
Já navíc zkoušel fotit i pod Házenburkem. Uvidíme, co z toho bude. Z muzea mi utkvěl nevím proč ( nesnášel jsem přitom chemii )...chemický vzorec českého granátu...Mn3Al2?(SO????? i krása už má svoje " bezpečnostní heslo"....
Času na povídání si s Vámi bylo dost, ale přesto málo. Nestačil jsem všechny obejít a pozdravit se. Nebo maximálně jen to.
A to je to, co jsem psal na začátku.
Ten životní fofr........Ještě nedávno jsem dolaďoval pohárek a už je po andělovi. A další rok bude za chvíli minulostí.
Člověk pořád někam spěchá a nedokáže se na chvíli zastavit a zklidnit, ....jen takové akce ho dokážou vytrhnout z kolotoče. Díky za ně.
Díky této akci jsem se dostal v pátek na zvláštní místo. Je to nedostavěný gotický kostel v Horšovském Týnci? Název zde není podstatný.
Má prý v místě kněžiště a oltáře místo s kumulovanou energií...pozitivní. Já tyhle místa vnímám trochu jinak a tak jsem si místo hledání místa energie sedl na lavičku před kostelem s výhledem a najednou jsem se celý zklidnil a začal si dělat tak trochu "čas na sebe".
Asi to zas brzo zopakuji, najdu si pár minut, někde si sednu a "zabrzdím...aspoň na chvilku".
I o tom byl letošní anděl. Aspoň ten z mého pohledu. Díky za něj.
Milan a Jana

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 09. říj 2017 0:00:01 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. čer 2012 0:18:20
Příspěvky: 370
Děkuji za krásné ohlasy, děkuji všem kdož jste přijeli. Již šestým rokem prožívám po všech potřebných přípravách první říjnovou sobotu s napětím, kolik se nás sejde. A také s napětím, zda nebudete zklamaní. A podle ohlasů zde i během výletu soudím, že snad nikdo zklamaný opět nebyl. To je pro mě ta nejlepší odměna, stejně jako ráno ve Velvarech, kdy postupně přijíždíte a člověku se plní zahrada přáteli, kterým je u nás dobře. A stalo se již tradicí, že naše hospodyňky ještě přivážejí dobroty... Co víc si přát.
Byť letošního Anděla, snad prvně, pronásledoval déšť, nakonec si to tam nahoře nějak přece jen zařídil. Pršelo vlastně vždy, když jsme byli v jedné z restaurací. A dokonce se k nám při řazení u vrat ještě připojil můj dávný dobrý kamarád, který jen náhodou projížděl kolem. Nelenil, připojil se k nám a dojel s námi až do Libochovic, abychom se aspoň mohli pozdravit. A byť jsem neplánoval udržet kolonu pohromadě za každou cenu, resp. za cenu plynulosti provozu, přece se to povedlo. Přece se nám to celé zase povedlo :D
Tedy děkuji všem, že jste přijeli a bylo vám dobře. Protože asi všichni se potřebujeme aspoň na chvíli zastavit, jak píše Milan. A je pro mě ctí, že k tomu zastavení se a odpočinutí si mohu aspoň jednou ročně trochu přispět.

Ještě bych chtěl poděkovat za nás všechny ostatní Pavlovi i ostatním členům předsednictva klubu. Nejen za dárek k výročí klubu, ale za klub jako takový. Jirka má sice pravdu, že bez členů byl klub nebyl, ale bez lidí ochotných mu věnovat svůj čas a energii i po organizační stránce by nebyl také.
Jistě asi většina z vás zaregistrovala, že o letošním Andělovi se odehrála malá premiéra nového plechového člena klubu - mojí "nové" šestnáctky. To auto je něco víc, než jen kus do sbírky. Se zimními večery snad připravím nějaké bližší povídání do klubového časopisu.
Doufám tedy, že všichni dorazili šťastně domů, přeji všem pokud možno přívětivou zimu a těším se na vás v sezóně 2018 ;)

Fotky doplním během týdne.

_________________
Radek

Renault 9 TL, phase I, 1397 ccm, 43 kW, r. v. 1983
Renault 19 RT, phase 2, 1721 ccm, 54 kW, r. v. 1992
Renault 16 TX, 1647 ccm, 68,4 kW, r. v. 1976
Renault Thalia Expression, 1390 ccm, 55 kW, r. v. 2003


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz