RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 12:35:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Renaultoloog 2018
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2018 19:42:58 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Tak jsem i letos opět vyrazil na největší sraz vozů a přátel značky Renault s názvem Renaultoloog, na který jsem se dlouho těšil. R 12 jsem předem umyl a naleštil, připravil si nějaké jídlo a pití a na cestu jsem vyjel v pátek a jel téměř bez zastavení 830 km, abych ještě večer zastihl přátele a krátce si popovídal. Program byl stejný, jako na předchozích setkáních. Ráno jsme postupně všichni přeparkovali naše Renaulty do sektorů rozdělených podle typu a modelů. Mezi tím prodejci s díly a jinou komoditou spojenou se značkou Renault,Alpine,Gordini,Dacia,Saviem...připravili své stánky na prodejní burzu. Tentokrát byl počet prodejců a stánku skoro o polovinu větší, než na předchozím setkání. Vybírat a nakupovat bylo tedy opravdu z čeho, jen na to mít ty peníze...V zastřešené hale byla opět připravena výstava modelů a hraček. Nechybělo ani předvádění nových modelů značky Renault, včetně nákladních vozidel. Na setkání přijelo více než 500 vozidel z mnoha zemí. Potěšilo mě velice, že jsem se opět po delší době setkal s přáteli z Polska, Německa,Rakouska,Holandska...,ale také se na letošním setkání poprvé přijeli účastnit již pro mě známí přátelé z Finského Renault klubu s R 18GTL. Také jsem byl potěšen, že za Českou republiku jsem nebyl s Ivonem sám, ale že se na setkání přijel také podívat Richard alias Medvěd s rodinou, který se vydal na cestu s obytnou Avii a vlekem a také Vláďa a Lagunou kombi, takže naší ČR a Renault Car club na letošním Renaultoloogu zastupovali celkem 4 vozidla. Počasí bylo slunečné a krásné užili jsme si společně krásný víkend. A již nyní se velice těším na další budoucí největší mezinárodní sraz Renaultů s názvem Renaultoloog :D

Fotografie si můžete prohlédnout ZDE :arrow: https://photos.app.goo.gl/jKvcb6zfYiuVRTwZ9

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renaultoloog 2018
PříspěvekNapsal: stř 10. říj 2018 5:32:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 28. kvě 2015 9:23:29
Příspěvky: 14
Taky hezki fotky!
Jaka je ruka? Lepši doufám!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Renaultoloog 2018
PříspěvekNapsal: stř 10. říj 2018 19:48:53 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Tilo Děkuji :)

Ano, ruka je dobrá.

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz