RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 19:09:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2019 20:00:04 
Offline
člen RCC

Registrován: pát 10. bře 2017 9:42:41
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha-4
Bylo to super ;) :!:

_________________
Renault Fuego GTX 2.0, Kia Opirus 3.5 V6,Kia Sephia 1.6 GTX,Audi S6 4.2 V8,


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2019 5:17:51 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Rád bych velice poděkoval Michalovi a Martinovi a celé jejich rodině za připravený Moravský kolečko a prožitý krásný víkend a také velice děkuji všem, kteří jste se účastnili, moc rád jsem vás všechny viděl a popovídal si ;) Již nyní se těším na další setkání na Moravském kolečku 8-)

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2019 16:49:57 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
No tak to kluci zvládli výborně. Kdo nezná zákulisí příprav, tak vůbec netuší, co takový " obyčejný " sraz s jednoduchým programem, bez soutěží a spanilých jízd obnáší. Já se nyní před všemi přiznávám, že když jsem poprvé četl program, tak mě moc nenadchnul. Byl úplně mimo moje zájmy - jakási zoo a ještě ze šroťáku a v neděli letadla. Tak jsem si program trochu upravil a v pátek jme navštívili muzeum Velké Moravy a večer poseděli tradičně u klobásky a kořalky na pokoji.
Ranní snídaně, káva a koláčky od Michalové babičky však dostávaly náladu do pozitivní oblasti.
Kovozoo - výborná volba. Vhodná pro všechny i malé děti dokázali v pohodě absolvovat v duchu pohárků - volným tempem, prohlídnu si co chci a jak chci. A po prvních sochách typu lidové tvořivosti se pak začaly objevovat opravdu umělecká díla - štír, gorila, slon, žirafa.....
Klobouk dolů. A ještě jedna věc - byl jsem poprvé v životě v letadle a ještě navíc 3 metry nad zemí. Poprvé a naposled. Nelítám a nebudu.
Oběd potvrdil, že stačí jedno jídlo a lidi se v pohodě nají a navíc si pochutnají. A přesně, jak jsem říkal minule - v hospodě neprší - přesně v době oběda přišla úlitba bohům - přeháňka. Odpolední procházka - sice kopec, ale opět splnil ducha srazů - povídání si s lidmi při příjemné procházce.
Večeře - společné setkání s lidmi, jen ta logistika dělá některým podnikatelů problémy, ale za to pořadatelé vůbec nemůžou.

Neděle v poklidu, jen ten vítr chtěl dokázat, že jsme na letišti - vlastně kousek od něho. Zapálený výklad naprostého fandy strhl nakonec i mne - neletce. Takže jsem si i pár fotek udělal Mig 15 - to se jen tak nevidím. Myslím, že bych ho ještě našel doma. Byla to má jediná hračka - letadlo, mezi obrovským vozovým parkem všech možných aut.
No a Tu 154 je i historie sportovní - vládní speciál, kterým se " zlatí hoši vraceli z Nagána" a my je vítali skandováním Ho ši dě ku jem

Takže opět po mnoha letech - skanduju a věřím, že se i ostatní, co byli, přidají

Hoši děkujem

a jen tak dál.

Milan a Jana a vlastně všichni.

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 11. kvě 2019 10:16:22 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 28. čer 2012 7:18:39
Příspěvky: 107
Bydliště: Veselí nad Moravou/Ostrava
Jménem pořadatelského týmu děkuji všem, co se zúčastnili premiérového ročníku Moravského kolečka. Už teď se mi honí v hlavě nápady na další rok..., jak jinak než na Moravě :-)

P.S.: Kdo by měl ještě dodatečně zájem o trička, tak mi klidně napište soukromou zprávu.

_________________
Renault 12 TL
Dacia 1300
Dacia 1310 TX Break
Renault Laguna Grandtour GT 2,0 DCI


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2019 22:52:11 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
I my s Blankou musíme všem, kdož se podíleli na prvním Moravském kolečku, provolat: Hoši děkujem ;)
I když je to trochu nespravedlivé k Andrejce - jako manželka strůjce akce by jistě mohla vyprávět, jaké to je být manželkou strůjce akce :mrgreen: Takže i jí patří dík ;) A všem ostatním, které Michal skromně zahrnul pod "pořadatelský tým" ;)

Byl to nádherný víkend, krásný uvolněný program, obrovská pohoda, příjemná setkání s lidmi... :) Jen tak dál.

Počasí sice bylo poměrně nevlídné, ale to pochopitelně nemohlo nijak narušit teplo v duších zúčastněných.

A tak nakonec musíme zkonstatovat, že se již těšíme na další Kolečko....i kdyby mělo třeba sněžit :mrgreen:

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2019 18:25:17 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. čer 2012 0:18:20
Příspěvky: 370
Konečně se mi podařilo vytvořit fotoalbum, na které v závěru příspěvku uvádím odkaz.

Na Kolečko, očekávaného nástupce našeho jarního setkání - tedy Pohárku, jsme letos poprvé dorazili se zpožděním vinou nachlazení Zuzanky. Ovšem sobotní příjezd na parkoviště u Kovozoo v sobotu byl o to více poetický. Postaral se o to Martin, který nás přivítal, stejně jako dříve ostatní, výbornými koláčky, kávou a čajem. Bylo to po proběhlé cestě moc milé, a vůbec nemohu říci, že nečekané :) Kolečko, stejně jako dříve Pohárek, je prostě jistotou návratu za kamarády, přáteli.

Nezbývá než poděkovat klukům, Andree i mamince a babičce, zkrátka všem za krásný výlet a mile strávený víkend. Moc rádi jsme vás všechny viděli.

A protože se letošního srazu nezúčastníme, věřím že všechny znovu potkáme na Andělovi. Těšíme se ;)

https://photos.app.goo.gl/GwnYyeuWJA6LPGSNA

_________________
Radek

Renault 9 TL, phase I, 1397 ccm, 43 kW, r. v. 1983
Renault 19 RT, phase 2, 1721 ccm, 54 kW, r. v. 1992
Renault 16 TX, 1647 ccm, 68,4 kW, r. v. 1976
Renault Thalia Expression, 1390 ccm, 55 kW, r. v. 2003


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz