RENAULT CAR CLUB
http://diskuze.renaultcarclub.cz/

RENAULTÁŘ, leden 2016
http://diskuze.renaultcarclub.cz/viewtopic.php?f=11&t=549
Stránka 1 z 1

Autor:  Tad [ čtv 28. led 2016 21:48:44 ]
Předmět příspěvku:  RENAULTÁŘ, leden 2016

7. číslo je tady

Přílohy:
Renaultar_leden_2016.pdf [5.87 MiB]
962 krát

Autor:  honzam [ ned 31. led 2016 16:08:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: RENAULTÁŘ, leden 2016

S panem Markvartem to opravdu bylo, tak jak Jirka napsal. Doplnil bych jen, že jsem si s panem Markvartem vyměnil pár mailů, kdy on mně poslal pár fotografií z doby kdy auto kupoval on, což bylo někdy v roce 1999. Po skončení akce v sobotu jsme se sice rozloučili, ale v neděli se pan Markvart ozval s tím, abychom se u něj stavili doma, že našel nějaké díly na R8 a že by mně je dal. Tak jsme se tam zastavili při cestě domů a dostal jsem krabici obsahující nejrůznější součástky a komponenty na R8 - za což ještě jednou panu Markvartovi děkuji. Osobně si ale myslím, že chtěl ještě jednou vidět svojí bývalou R8 a pohladit jí po kapotě. Přiznám se, že i na mě celé toto setkání hluboce zapůsobilo a nebojím se říct, že i mně vyhrkly slzy do očí, když jsem viděl, jaký hluboký vztah si může člověk vytvořit k autu. Na druhé straně i já ji mám rád a kdybych byl nucen se jí vzdát, rovněž bych si přál, aby přišla do dobrých rukou. Tak jak někdo daruje malé koťátko.
V této souvislosti je mně hrozně líto, když vidím v Radotíně v autobazaru již několik měsíců, v mrazu, sněhu i dešti, stát krásnou bleděmodrou SIMCU Aronde z konce 50 let, která stále nemůže najít svého nového majitele, kterému by mohla přinášet ještě radost a potěšení ze života.

S pozdravem
Honza Mišurec

Autor:  radek919 [ pon 01. úno 2016 23:30:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: RENAULTÁŘ, leden 2016

Chtěl bych poděkovat Tadeášovi za sestavení čísla a zvláště pak Jirkovi a Honzovi Mišurcovi za jejich příspěvky, které lednové číslo tvoří. Zaroveň bych se chtěl přimluvit i u nás ostatních, abychom si našli více času na své příspěvky, aby Renaultář mohl dál žít a byl zajímavým. Jistě, doba a technika se změnily, a tak od klubového zpravodaje je očekáváno něco jiného, než tomu bylo v době "před internetem". Inzerce a různých odborných článku je k dispozici přehršel a zdaleka není nutno čerpat jen z příspěvků na našem fóru. A tak zpravodaj zůstává spíše místem, chcete-li prostředkem, kde se můžeme podělit o své zážitky, pocity, možná i vyznání jako se tomu krásně stalo v případě Jirky i Honzy třeba v posledním čísle. Zkrátka pro někoho zdánlivý přežitek, který může dát vedle strohosti internetového světa možnost podělit se s ostatním o kus našeho já. Tedy kamarádi, pište. Třeba své vzpomínky, názory, přání týkající se našeho společného klubového zájmu - tedy renaultů. Uděláte radost i sobě, potěšíte-li ostatní. Funguje to ;)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/