Formule 1 sezóna 2012

Moderátoři: Pavel V, R11, Tad

milan/43
člen RCC
Příspěvky: 192
Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od milan/43 »

No fuj...hrůza...ta kočka si málem o tu rampu uřízla hlavu, ta fotka je .....no tfuj a 3x a všichni zlý pryč.. snad se z toho dostane, ale konec kariéry určitě...opravdu smutné..
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz
Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 07. čer 2012 23:36:35
Bydliště: Markrabství Moravské

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od Sova »

Kdoví jak to tam měli soudruzi ze SSSR ošéfovaný...
Beztak Stolichnaya na stole atd atd

Holka na to doplatí...
Vsadím se že to byla vina týmu...
Tschechisches Streichholzschächtelchen
Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 07. čer 2012 23:36:35
Bydliště: Markrabství Moravské

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od Sova »

Tak Alonso nakonec vedení neudržel a z vítězství VC GB se radoval Mark Webber.
http://f1sport.autorevue.cz/gp-velke-br ... 2012-32474

...nějaké fotky
http://f1sport.autorevue.cz/gp-velke-br ... dele-32484

Pořadí jezdců šampionátu po Silverstone

1 Fernando Alonso Spanish Ferrari 129
2 Mark Webber Australian Red Bull Racing-Renault 116
3 Sebastian Vettel German Red Bull Racing-Renault 100
4 Lewis Hamilton British McLaren-Mercedes 92
5 Kimi Räikkönen Finnish Lotus-Renault 83
6 Nico Rosberg German Mercedes 75
7 Romain Grosjean French Lotus-Renault 61
8 Jenson Button British McLaren-Mercedes 50
9 Sergio Perez Mexican Sauber-Ferrari 39
10 Pastor Maldonado Venezuelan Williams-Renault 29
11 Paul di Resta British Force India-Mercedes 27
12 Michael Schumacher German Mercedes 23
13 Felipe Massa Brazilian Ferrari 23
14 Kamui Kobayashi Japanese Sauber-Ferrari 21
15 Bruno Senna Brazilian Williams-Renault 18
16 Nico Hulkenberg German Force India-Mercedes 17
17 Jean-Eric Vergne French STR-Ferrari 4
18 Daniel Ricciardo Australian STR-Ferrari 2
19 Heikki Kovalainen Finnish Caterham-Renault 0
20 Vitaly Petrov Russian Caterham-Renault 0
21 Timo Glock German Marussia-Cosworth 0
22 Charles Pic French Marussia-Cosworth 0
23 Narain Karthikeyan Indian HRT-Cosworth 0
24 Pedro de la Rosa Spanish HRT-Cosworth 0
Tschechisches Streichholzschächtelchen
milan/43
člen RCC
Příspěvky: 192
Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od milan/43 »

Ten Grósžán se mi líbí čím dál tím víc...
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz
Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 07. čer 2012 23:36:35
Bydliště: Markrabství Moravské

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od Sova »

Tak Filipa má v pazourech dokonce psycholog.

http://f1sport.autorevue.cz/massovi-pom ... olog-32529
Tschechisches Streichholzschächtelchen
Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 07. čer 2012 23:36:35
Bydliště: Markrabství Moravské

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od Sova »

Tschechisches Streichholzschächtelchen
Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 07. čer 2012 23:36:35
Bydliště: Markrabství Moravské

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od Sova »

Tschechisches Streichholzschächtelchen
Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 07. čer 2012 23:36:35
Bydliště: Markrabství Moravské

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od Sova »

Lotusy zlepšení
Hamilton první.

http://f1sport.autorevue.cz/gp-madarska-32745
Tschechisches Streichholzschächtelchen
milan/43
člen RCC
Příspěvky: 192
Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od milan/43 »

No dnes Grosžán ve Spa asi poprvé letěl..s F1 ..vzduchem.....ještě, že neurazil Alonsovi hlavu...
dost mi zatrnulo, když si k němu klekal ten doktor, vzpomněl jsem si na Senu...naštěstí vystoupil sám..

nejhorší je, když si začne člověk myslet, že už to umí stejně jako Ti kolem.......chtěl s nima ! vydrbat ! a vzít je zrovna na startu, ale jaksi mu to moc cuklo doprava a Hamilton neměl kam uhnout..kurňa, to byl pak fofr..

viz video
http://www.sport.cz/moto/formule1/clane ... tml#hp-sez
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz
Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 07. čer 2012 23:36:35
Bydliště: Markrabství Moravské

Re: Formule 1 sezóna 2012

Příspěvek od Sova »

Jj...
Obecně jak říkají odborníci, že Grosjean je nevyrovnaný a ty minely ho provází dost často...
No...Kobayashi, Maldonádo, Grosžán...to je smrtící, nebezpečné trio :)

Ale jinak moc pěkný závod...
Škoda že takových tratí jako Spa není v seriálu více :|

http://f1sport.autorevue.cz/diskutujte- ... lgie-33068

Mě konkrétně mrzí, že Williams nemá jezdce, kteří opravdu dokáží využít potenciál monopostu a jezdit, dojíždět to, na co tým má...
Bohužel peníze, movití jezdci se sponzory jsou bohužel více než samotné závodnické kvality :|
Takový Valteri Bottas (test driver Williamsu) by určitě podle mě podával lepší výkony než takový Senna...
Tschechisches Streichholzschächtelchen
Odpovědět