RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 16:30:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VelSatis nestartuje
PříspěvekNapsal: stř 06. črc 2016 13:10:45 
Offline

Registrován: stř 06. črc 2016 11:51:29
Příspěvky: 1
Dobrý den,
mám problém s autem Renault Vel Satis, 2002, 3.0dci, 130KW, během jízdy mě z ničeho nic vyskočily na přístrojovém panelu poruchy automatické elektronické ruční brzdy
a ESP, tak jsem zastavil, vypl motor, vytáhl jsem kartu, auto jsem zamkl a počkal pár vteřin, (v minulosti to při zobrazení různých poruch občas pomohlo),
zkusil jsem opět nastartovat a bohužel nic, na přístrojovém panelu neustále svíti kontrolka imobilizéru a při startování nesvítí kontrolka motoru,
tak jsem zavolal odtahovou službu a navštívil jsem servis, v servisu mě udělali diagnostiku a nezobrazila se žádná chyba,
takže postupovali následovně: kontrola baterie OK, kontrola pojistek OK, kontrola relátek OK, kontrola čtečky karty OK, kontrola zámku volantu OK,
kontrola kabeláže a napětí OK, takže mě řekli že zbývají už jen řídící jednotky, v motoru jsou tři nebo přesněji mě řekli že kromě hlavně hlavní řídící jednotky
jsou v motoru ještě dva moduly, jeden se jmenuje - Řídící jednotka řízení (převodovky), a druhý se jmenuje - Řídící jednotka vstřikování,
řekli mě že neví která z těchto jednotek příčinu způsobuje a že jediné řešení je jednotky vyměnit, bohužel cena výměny všech třech jednotek převyšuje hodnotu auta,
takže teď nevím co mám dělat, proto se obracím z prosbou o pomoc a radu, jestli se náhodou nenajde někdo kdo měl v minulosti podobný problém,
za případné rady nebo názory, všem předem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz