RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 19:00:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Díly na R 11 koupím
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2019 11:27:56 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Ve čtvrtek jsem byl s Boxerem v Bratislavě pro díly na R 11, měli tam jeden R 11 na vrakovišti. Ten vůz byl skutečný vrak a tak jsem dokázal vydolovat jen vnitřní průchodku s krytkou na ovládání PZ zpětného zrcátka, dále 2 čudlíky na zamykání dveří a střešní lišty, ale ty jsou velmi chatrné a budou potřebovat opravit a oživit. Zatím nevím jak, musím si to promyslet, jak ten plast uvést vzhledově do původního stavu. Dál jsem přivezl hlavici řadící páky, ta moje zůstává v ruce. Zadní spoiler nepoužitelný, ve stejném stavu jako můj a boční prahové lišty to vůbec nemělo. No ale aspoň interier mám dořešený. Na tom voze by stála z nákup přední kapota a okna, kdyby někdo chtěl, snad poháněcí soustava, je to benzíňák, ještě s rozdělovačem. Jinak bída. Firma se jmenuje WIP vrakoviště a je na Galvaniho ulici.

Bylo ale hezky, jen se mi po Bratislavě blbě jezdí. Je to tam všude příšerně ucpané a všude tam udělali samé čtyřproudky, ze kterých se blbě odhaduje, kde z ní sjet, když to město dobře neznáš. To se týkalo hlavně okolí Auparku, kde je u Dunaje parkoviště, trefili jsme se na něj asi tak po 18x přejetí. Ale pochodili jsme si po starém městě, zašli na oběd do restaurace, kde měli plzeňský Prazdroj (bohužel jsem ho pít nemohl pro samé řízení), je kousek od náměstí, jako atrapy tam mají nějaké pivovarské kotle, ale moc dobře tam vaří, i když lidové ceny zrovna nemají. Seděl jsem na místě, kde je na zdi pamětní deska, že tu samou židli zahříval svým zadkem slovenský prezident Kiska. (Radši by jí neměli ani umývat.) Ráno jsme vyjížděli v 5 h. a vrátili se kolem 23.

Včera jsem Boxera po cestě umyl a dal do garáže, kde vydrží až do března. Baterku jsem nabil cestou, takže oživovat jí budu až někdy v únoru.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz