RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 16. kvě 2024 16:48:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 26. pro 2014 1:16:01 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. čer 2012 0:18:20
Příspěvky: 375
Protože v den před Štědrým dnem přálo počasí pro poslední krátkou projíždku, pořídil jsem v nedaleké obci Sazené pár fotografií pro Jirkovo potěšení. Jde o obnovený řopík maskovaný původně jako obecní váha. Hezký cíl výletu pro všechny koho hrdá, byť krátká, minulost naší prvorepublikové vlasti zajímá. Je pravda, že "devítka" s První republikou nic moc společného nemá, ale Jirka jistě její přítomnost na snímcích pochopí :)

Podrobněji o řopíku v Sazené viz http://www.ropiksazena.cz/

A ještě jeden zážitek. Asi již někteří z nás, spolu se mnou, možná nějakou psych. diagnózu mají. Tedy pokud se jim při zavírání garáže po konci sezóny přihodí to co mě. Když jsem se vrátil z této projíždky a zavíral vrata garáže, přistihl jsem se, že říkám "hezky spinkej" :shock: Budiž mi útěchou, že tato slova běžně říkám, když ukládám ke spaní Zuzanku. Ale běda, jestli mi to u garáže zůstane po dosažení Zuzančiny plnoletosti :mrgreen:


Přílohy:
PC230122.JPG
PC230122.JPG [ 92.97 KiB | Zobrazeno 4599 krát ]
PC230124.JPG
PC230124.JPG [ 72.79 KiB | Zobrazeno 4599 krát ]

_________________
Radek

Renault 9 TL, phase I, 1397 ccm, 43 kW, r. v. 1983
Renault 19 RT, phase 2, 1721 ccm, 54 kW, r. v. 1992
Renault 16 TX, 1647 ccm, 68,4 kW, r. v. 1976
Renault Thalia Expression, 1390 ccm, 55 kW, r. v. 2003
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 27. pro 2014 0:06:26 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
Radku, díky ;)

V tom "řopíku" jsem byl předloni s Honzou, když byl otevřený a je to super. Letos jsem tam chtěl s tchánem, když jsme byli u Tebe, ale netěsnící palivová pumpa měla jiný názor a tak jsme raději spěchali do Prahy :(
Každopádně doporučuji všem, koho to jen trochu zajímá - je toho na Velvarsku a kolem Prahy víc. Dokonce mě napadlo, že bychom mohli udělat po linii opevnění (tzv. Pražské čáře) nějaký klubový výlet, pokud by byl zájem.

Jinak já byl projet "jedenáctku" na Štědrý den, což se mi naposledy stalo ještě za časů jejího normálního provozu ;)

A z Tvé samomluvy u garáže si nic nedělej, myslím, že je na tom spousta z nás podobně :mrgreen: Já si taky s autem povídám za jízdy a při vstupu do garáže ho hezky pozdravím a při zavírání taky :) A přesto, že je to asi trochu magořina, tak to nazývám "vztah k věcem". Ale o tom jsem ve spojitosti s naším youngtimerem psal tady jinde :)

Jo a o Zuzanku neměj strach - správnou "renaultářskou" výchovou možná docílíš toho, že po dosažení její plnoletosti budete stát a přát každý u své garáže :mrgreen:

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz