RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 14:41:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 08. dub 2021 13:34:46 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Jenže kvůli tomu mám neprůchodné obchody na e-bay a podobné, tam se to odehrává jen přes Facebook, Google apod. Kdyby tam bylo možné od nich dostat noty na klasický bankovní převod (neboli číslo účtu, IBAN a var. symbol, nebyl by to problém).
Já Facebook měl, nikde jsem tady nešířil, že několik let jsem řídil Hyundaiclub, a v rámci toho jsem dostal od Hyundai kdysi pozvání do Koreje na celosvětové setkání zástupců značkových klubů, kde byli lidi z Evropy, Severní Ameriky, zemí jižní a střední Ameriky, Dálného východu, Indie, Číny a zemí Středního Východu. Bylo to v době, kdy jsem měl shodou okolností narozky a Korejci mi uspořádali oslavu i s dortem, všimli si, a když Ti přeje asi 60 lidí z celého světa, v čele s místopředsedou představenstva globální Hyundai, je to docela síla. Pak jsme nějakou dobu udržovali s řadou těch lidí co jezdí Hyundaji právě na facebooku styky, měl jsem pozvání do Costa Ricy od jednoho z nich a já ho zval k nám, jenže se tam na nás lepily různé existence, takže to postupně zaniklo. Tenkrát mi odněkud z indie, právě od někoho cizího, přišel virus, který mi způsobil v počítači paseku, musel jsem formátovat disk nakonec a v důsledku toho ztratil nějaká data, protože se usadil někde v rootu a nešel normálně smazat, vždy se znovu obnovil. Proto jsem Facebook zrušil jako vysoce rizikovou věc a nikdy se k němu nevrátím. A je jedno, jestli na počítači nebo v telefonu.

Mimochodem, oslovil jsem Valeo, jestli by se ta světla nedala sehnat přímo od nich, a čekám zatím na odpověď. Číslo produktu bylo na těch fotkách čitelné.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 22. črc 2021 9:01:23 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Vzhledem k odchodu do důchodu od 02/2021 po 5 letech přesluhování jsem musel snížit počet automobilů, a protože bych se nedokázal rozloučit s R11 ani obytným Boxerem, prodal jsem Hyundai I30. Tím toto vlákno uzavírám.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz