RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 20:15:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RENAULTÁŘ, leden 2016
PříspěvekNapsal: čtv 28. led 2016 21:48:44 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:53:15
Příspěvky: 54
Bydliště: Sedlčánky
7. číslo je tady


Přílohy:
Renaultar_leden_2016.pdf [5.87 MiB]
1153 krát

_________________
Renault 4CV, r.v. 1960
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RENAULTÁŘ, leden 2016
PříspěvekNapsal: ned 31. led 2016 16:08:48 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. čer 2012 21:57:09
Příspěvky: 53
S panem Markvartem to opravdu bylo, tak jak Jirka napsal. Doplnil bych jen, že jsem si s panem Markvartem vyměnil pár mailů, kdy on mně poslal pár fotografií z doby kdy auto kupoval on, což bylo někdy v roce 1999. Po skončení akce v sobotu jsme se sice rozloučili, ale v neděli se pan Markvart ozval s tím, abychom se u něj stavili doma, že našel nějaké díly na R8 a že by mně je dal. Tak jsme se tam zastavili při cestě domů a dostal jsem krabici obsahující nejrůznější součástky a komponenty na R8 - za což ještě jednou panu Markvartovi děkuji. Osobně si ale myslím, že chtěl ještě jednou vidět svojí bývalou R8 a pohladit jí po kapotě. Přiznám se, že i na mě celé toto setkání hluboce zapůsobilo a nebojím se říct, že i mně vyhrkly slzy do očí, když jsem viděl, jaký hluboký vztah si může člověk vytvořit k autu. Na druhé straně i já ji mám rád a kdybych byl nucen se jí vzdát, rovněž bych si přál, aby přišla do dobrých rukou. Tak jak někdo daruje malé koťátko.
V této souvislosti je mně hrozně líto, když vidím v Radotíně v autobazaru již několik měsíců, v mrazu, sněhu i dešti, stát krásnou bleděmodrou SIMCU Aronde z konce 50 let, která stále nemůže najít svého nového majitele, kterému by mohla přinášet ještě radost a potěšení ze života.

S pozdravem
Honza Mišurec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RENAULTÁŘ, leden 2016
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2016 23:30:29 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. čer 2012 0:18:20
Příspěvky: 370
Chtěl bych poděkovat Tadeášovi za sestavení čísla a zvláště pak Jirkovi a Honzovi Mišurcovi za jejich příspěvky, které lednové číslo tvoří. Zaroveň bych se chtěl přimluvit i u nás ostatních, abychom si našli více času na své příspěvky, aby Renaultář mohl dál žít a byl zajímavým. Jistě, doba a technika se změnily, a tak od klubového zpravodaje je očekáváno něco jiného, než tomu bylo v době "před internetem". Inzerce a různých odborných článku je k dispozici přehršel a zdaleka není nutno čerpat jen z příspěvků na našem fóru. A tak zpravodaj zůstává spíše místem, chcete-li prostředkem, kde se můžeme podělit o své zážitky, pocity, možná i vyznání jako se tomu krásně stalo v případě Jirky i Honzy třeba v posledním čísle. Zkrátka pro někoho zdánlivý přežitek, který může dát vedle strohosti internetového světa možnost podělit se s ostatním o kus našeho já. Tedy kamarádi, pište. Třeba své vzpomínky, názory, přání týkající se našeho společného klubového zájmu - tedy renaultů. Uděláte radost i sobě, potěšíte-li ostatní. Funguje to ;)

_________________
Radek

Renault 9 TL, phase I, 1397 ccm, 43 kW, r. v. 1983
Renault 19 RT, phase 2, 1721 ccm, 54 kW, r. v. 1992
Renault 16 TX, 1647 ccm, 68,4 kW, r. v. 1976
Renault Thalia Expression, 1390 ccm, 55 kW, r. v. 2003


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz