RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 14:12:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 06. úno 2017 18:15:43 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Tak zas po roce kókám z vokna , všechno taje a pak pré i zas zmrzne. A mně už z toho sedění zase svrbí ....řiť..no jasně, jak jinak
a možná i dlaně, protože jsem už dlóho nedržel volant vod pořádnýho renólta.



TAKŽE TO ZMĚNÍME - řiť si večer natřu indulónó, ale protože to dlóho stejně nevydržím, tak sem to domluvil letos v Náměšťu.


!!!!!!!!!!!!!!!!! 9. Moravské Renolťácké Pohárek je tady !!!!!!!!



TERMÍN od pátku 28.4.2017 do neděle 30.4.2017 a kdo bude chtít tak i v pondělí 1.5. udělám program, je to totiž svátek.


Místo : Náměšť nad Oslavou a jeho krásné okolí


ubytování a stravování je domluvené v penzionu kousek od zámku
http://www.restauracenastatku.eu/
zde si domlouvejte ubytování, zatím jsem tam zamluvil od patku do neděle 1x 3-lúžkový a 3x 2-lůžkový pokoj - řekněte že je to v rámci Renault srazu. a dále další 2x 2-lužkové pokoje ze soboty na neděli. Zálohu jsem neplatil, zamlouvejte si pokoje brzo, kapacita není moc velká. Jinak mají i 4 a 5-ti lůžkové pokoje.

PROGRAM

28. v pátek příjezd a ubytování, pro ty co se nechcou v sobotu honit

29. sobota
od 10 hod sraz v Náměšti na Masarykově náměstí
11 hod odjezd do obce Dalešice - cca 15 km
11.30 oběd v místním pivovaru - znáte z Postřižin určitě , mám rezervováno 20 míst, lze zvýšit. http://www.pivovar-dalesice.cz
13.00 prohlídka 1.okruhu v pivovaru . rezervováno cca 20 míst - kapacita je až 50 osob
14.00 odjezd do atomky
cca 14.30 - 16.00 prohlídka dukovanské atomové elektrárny http://www.cez.cz
pokud by to někoho nezajímalo, dát se vrátit do Náměště už z Dalešic a prohlídnout si zámek, nebo do Kralic nad Oslavou
16.00 hod návrat do penzionu a individuální večeře za společným stolem a následným večerním pokecem

30. neděle
snídaně
cca 11.00 hod prohlídka zámku - jde se pěšky, je to kousek, prohlížet budeme 1.okruh https://www.zamek-namest.cz/cs
cca 12.00 návrat do penzionu na oběd
kdo bude chtít ještě odpoledne můžeme se podívat do muzea Bible kralické v Kralicích nad Oslavou - buď procházkou zámeckou oborou - cca 50 minut chůze , nebo autem. Budu ji samozřejmě absolvovat s Vámi.
Kdo bude chtít zůstat do pondělí, dá se prodloužit pobyt a já už program vymyslím.

No, tak už by tady doletěly zas ty čarodějnice, ať je můžeme společně spálit.
Už aby to bylo.

Milan.

Tak a teď si du pro tu indulónu, z té plastové sesle jsem fakt asi při tom psaní chytl vlka.

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Naposledy upravil milan/43 dne stř 08. úno 2017 18:02:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2017 3:36:33 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
Tak....ubytování rezervováno samozřejmě do pondělka... :mrgreen: :mrgreen:

Milane, já používám Dubovou kůru... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Snad mi do Pohárku vystačí :) :) :)

Moc se těšíme a to až do pondělí - doufáme, že samozřejmě s Tebou a nejvěrnějšími :D

Á propos - kdo další :?: :?: :?:

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13. úno 2017 10:58:35 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Já tentokrát asi ne, jednak 2 týdny před pořádám výlet do Munsteru a Hamburgu a budu muset pak trošku ubrat plyn s výdaji, (už je nás šest aut, bohužel od renaultů ani jedno), v elektrárně Dalešice jsem byl na srazu Hyundaiclub CZ, (mimochodem až tak moc z provozu neuvidíte, hlavní část prohlídky se odehrává ve výstavní expozici), a zámek v Náměšti znám i trochu jinak, svého času jsem v něm i spal, protože se znám s některými členy rodiny hrabat z Haugwitz, kteří byli majitelé posledních tak asi 250 let a pořádali tam nějakou akci.... Zajímavý by byl ten pivovar, tam jsem nebyl. na druhou stranu bych se s Vámi rád setkal, takže definitivní rozhodnutí ponechám až po příjezdu z německého výletu.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 07. dub 2017 2:09:07 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
Minulý týden jsme se s Blankou zastavili na oběd v místě ubytování. Krásné místo vybral Milan, dobrá kuchyně, příjemné prostředí. Ubytování moc pěkné.

Problémem pro zatím nerozhodnuté je fakt, že ubytovací kapacita v termínu Pohárku je naplněna... námi a zájezdem nějakých učitelů... :? Takže ubytování shánějte poblíž :|

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 07. dub 2017 8:52:39 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Ubytování si přivezu s sebou, akorát je problém ten, že neumím řídit 2 auta najednou, takže bych musel Hjundajem, a to zrovna, když už možná budu mít konečně veteránka. Včera jsem měl soud o kluka, potáhne se to dál, takže už alespoň vím, kolik nás přijede, jen já sám. Takže když už to můžu konečně objednat, není volno. Myslím, že je tady chyba v organizaci anebo totální ndostatek odvahy vstoupit do rizika, když jsme pořádali hjundajské srzy, takové věci se nám nestávaly. Prostě jsme to objednali na klub, lidi platili dopředu klubu a ten pak platil celkovou fakturu za ubytování, s tím, že určitá část kapcity byla smluvně volná, určitá část fixní.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 07. dub 2017 9:47:51 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Ohledně ubytování : Žádná chyba v organizaci rozhodně není. Klub nebude předem rezervovat a platit ubytování a čekat, jestli si členi ubytování přes klub zaplatí nebo ne. Po těchto zkušenostech z jiných klubů, kde se tento způsob aplikoval a zůstalo často mnoho pokojů volných a kluby museli ubytování doplatit, je toto pro náš klub nepřípustné. Toto není o odvaze ani o riziku, ale o správném hospodaření. Není přeci možné, aby klub platil neobsazené pokoje. Informace kdy, kde a co jsou tu napsané dost dlouho na to, aby si každý včas zarezervoval a zaplatil ubytování sám za sebe a pokud pak nepřijede, protože se mu něco....tak ať si například storno poplatek ubytování platí každý sám a ne klub.

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 07. dub 2017 10:18:10 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Nesouhlasím, jsem svým diplomem profesní manažer, mimo jiné s praxí ředitele fabriky nebo místopředsedy představenstva velké firmy v obchodu. Je to o podmínkách smlovy s ubytovatelem a ta se může od běžných podmínek uvedených na webu toho kterého hotelu, včetně těch stornopoplatků lišit, pokud někoho napadne nějakou takovou smlouvu navrhnout uzavřít a ubytovatel by na ní určitě šel, protože mu zajišťuje kšeft. Lidi nám vždycky zaplatili, ti, kteří se přihlásili i přijeli a ztráty z toho nebyly. (My jsme ale objednáali vždy kempy s chatkami, hotelové ubytování ne.) Tady je to možná citlivější v tom, že jde o malý klub, ale zase v něm jsou velmi seriozní lidé, jak jsm poznal. Toť moje zkušenosti. Věci se prostě a jednoduše dají dělat různě. Samozřejmě má to určitá specifika při účtování vzhledem k daňovým aspektům, ale to je až podružný fakor.
Diskuze je technická a není třeba do toho vkládat emoce pomocí červené barvy. Jsem velmi alergický na to, když někdo tvrdí, že neco z nějakého důvodu nejde.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 07. dub 2017 16:02:51 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Červenou barvou jsem chtěl pouze zdůraznit fakta a zkušenosti, nic víc ! Jinak další argument ( jak si podotkl ) v dnešní době je komplikace v účetnictví, které se snažíme mít co nejmenší a nejjednodušší, navíc vzhledem k tomu, že nám účetnictví vede Katka, která stejně jako členi výboru má značně omezený čas. A jak jsem psal, mám bohužel špatné zkušenosti z jiných klubů, kde se klub zavázal k většímu odběru ubytování a pak třeba jen zapršelo a lidi nepřijeli a klub doplácel. Stejné to bylo třeba i s jídlem, kdy si řada lidí objednala stravu předem, nepřijela a klub zase doplácel. Proto už podobné rizika odmítám, navíc v dnešní době, kdy si každý může včas rezervovat ubytování,stravu atd... kdykoli a kdekoli není pro nikoho žádným problémem. Jasně jsem tedy napsal, z jakých důvodů to nejde. Dovolím si napsat, že v klubu i mimo klub jsme dobrá skupina lidí, nicméně ohledně pořádání srazů,výletů,setkání atd...by si finanční závazky za ubytování měl každý nést sám a nikoli klub.

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 07. dub 2017 23:06:33 
Offline

Registrován: pon 18. čer 2012 10:15:01
Příspěvky: 484
Bydliště: Tetín (Beroun)
Ne jasně Pavle, do jisté míry Tě chápu, jen mě trošku nadzvedla určitá míra arogance v přístupu k lidem, když něco klub pořádá, musí se tam vejít každý, a ne tvrdit, že je to jeho problém, když se nepřihlásil ihned po zveřejnění. Jsou někdy situace, že se prostě přihlásit někdy nemůžeš, protože nevíš co a jak v té době bude, letos jsem toho příkladem i já, protože jsem ještě neskončil spory s bývalou ženou o děti a nikdy nevím, kolik nás pojede. Buď jsme klub a podle toho se k lidem chováme nebo nejsme klub a pak na ně můžeme s.... Sám dobře víš, že já mám vystaráno a v podstatě žádné ubytování nepotřebuji, mohu si ubytování vozit s sebou, ale pro tento klub nevhodnou značkou vozu. Ono je to o způsobu pojetí toho klubem pořádaného ubytování. Jde o to najít shodu s ubytovatelem, ale to se musí projednávat osobně. Co se účetnictví týká, tak já jsem platby za sraz včetně ubytování prosadil v účetnictví jako mimořádné účelové příspěvky (osvobozené od daně) a z toho pak plynulo, že se peníze nevracely, ale zůstávaly klubu a platilo se to z toho. Pouze jednosměrný tok Člen - klub - ubytovatel. Vždycky se nám ale podařilo pár postelí nebo chatek mít rezervovaných navíc bez stornopoplatků, kempaři se to i tak vyplatilo, ostatně jsme mu hned v úvodu pověsili na nos, že to takhle chceme a když to mít nebudeme, pak si najdeme jiného ubytovatele, který nám vyhoví. Mimochodem také nejsem příznivec předem objednaného jednotného stravování, to už je skutečně totalitní praktika.

_________________
od 04 85 Renault R 11 GTX (phase I) 1,7 i; 55kW; červený
od 30.3.18 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi (phase II) 2,0 96 kW červená Tiziano provedení L2H1-camper
od 17.12.22 Renault Fluence 1,6 16v béžová metalíza


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 14. dub 2017 13:58:10 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Tak koukám, že to zas někdo umí líp než já. To je klidně možný. Tenhle pohárek je 9-ty. A ten příští asi bude poslední pod touto hlavičkou. A důvod? Už nemám chuť poslouchat kecy jak sereme na členy. Pohárky od prvopočátku organizují jen a jen já sám, pouze za pomoci mé ženy a bez jediné finanční či jiné pomoci na přípravu a vlastní průběh. Vše dodnes táhnu z vlastní kapsy. Mimo předminulého, který si vzali na starost kluci Vaščešenovi a myslím, že si pěkně zobli a na začátku určitě netušili do čeho jdou. Už komentáře u loňského anděla o nevhodné restauraci atd, atd.......nyní vylévání srdce proč nepřijedu a pak zas proč bych přijel, ale nemám kde bydlet......... pokud vím, aspoň jste se tak zmínil minule, jak se znáte s majiteli zámku, tak třeba pro Vás někde něco najdou.
Pohárky byly vždy o pohodě a o setkání lidí, kteří se potkat chtějí, protože je jim spolu dobře. Nikoho jsem nikdy nenutil, že musí přijet a absolvovat celý program po celou dobu. Pokud se Vám to nelíbí, nejezděte a udělejte si jiný a věřím, že organizačně lépe zvládnuty. Ubytování si mohl každý rezervovat dávno, je bezplatné, žádná záloha se neplatila. Navíc úvaha zamluvit si celý hotel je totálně mimo mísu. Prodloužený víkend o pondělí to ještě komplikuje. Divím se majiteli hotelu, že nám drží minimálně polovinu kapacity, z toho navíc je plno pokojů blokovanych na jednu noc ze soboty na neděli. Přitom by pro něj bylo lepší to prodat od pátku do pondělí.
Prostě tak to je. Takže ještě jednou.... toto není povinné, každý se může dobrovolně rozhodnout.
P.s. V hotelu v Dalešicích po mně chtějí, když mám rezervovanych 30 míst, tak ať jim dopředu nahlásím jaká jídla chceme a poslali mi i jídelníček. A mám to nahlásit týden dopředu. A já ani netuším kolik přijede lidí!!!!!! Natož kdo bude co jíst. To k té poznámce o totalitě.
Takže užívejte si dokud to ještě jde. Možná je to naposled.

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz