RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 19:57:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: úte 20. úno 2018 19:04:34 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Někteří asi tuší co název tématu

X.MRPJN


znamená, no a pro ostatní to teď rozepíšu:

X= římská číslice ( 10 )
. = tečka označující v tomto případě, že jde o číslovku řadovou ( desáté )
M = moravské
R = renolťácké
P = pohárek
J = jubilejní
N = tudíž netradiční

Takže úvod by jsme měli.
A co dál?
Vzhledem, že je jubilejní a netradiční, tak takové bude i místo, doba a program.

Termín : sobota 5. 5. 2018 a dny následující

Místo : lázně LUHAČOVICE na východní Moravě kousek od Zlína

Hlavní místo : hotel rezidence AMBRA

Zde budu ubytovaný já, ač je tu ubytování hodně drahé. ( Pokoj pro 2 osoby se snídaní na 1 noc stojí 3100 Kč) :!: Pro majitele karty Sphere je 10% sleva :!:
Důvod volby místa - mají pro nás restauraci s bowlingem a se sklípkem pro cca 30 osob a s otevírací dobou minimálně do půlnoci
Je zde parkoviště a je zde přímo v hotelu i bazén a welness - pro neubytované vstup zařídím.
Jezdím sem už léta a jsem moc spokojený, a když je to ten jubilejní, tak se budu trochu rozmazlovat.
Jinými slovy, v okolí je spousta hotýlků, penzionů a soukromého ubytování, že se nestane, že by někdo neměl kde hlavu složit i za levný peníz. Hotel má kapacitu přes 100 lůžek.

PROGRAM :

pokud by chtěl někdo dojet už v pátek 4.5.2018 tak může, ale já nevím zda už v pátek dojedu, domluvili by jsme se spíš individuálně.
Počítám však, že pátek bude na dálnici boží dopuštění a pro hodně z Vás to bude dost daleko, tak ať nejedete na noc.

Sobota 5.5. 2018:
Hlavní sraz je ve 13.30 hod před infocentrem v Luhačovicích u kulturního domu Elektra.
Odtud se projdeme od 14.00 hod s profesionálním průvodcem po Luhačovicích s odborným výkladem.
Procházka bude po rovině cca 1,5 až 2 hodiny
Auta nechte zaparkovaná u svých penzionů či hotelů a dojděte k infocentru pěšky.
Kdo bude chtít a přijede dřív, setkáme se už kolem poledne v restauraci v Elektře a dáme si oběd a počkáme na ostatní.
Po procházce po 16.hod se rozejdeme se ubytovat a sejdeme se
v 18.00 hod na večeři v hotelu AMBRA - u Bowlingu - ( ne hotelová restaurace, tam mají večeři v rámci " zážitkové gastronomie " za cca 270 Kč a musíte si ji zajistit individuálně nejpozději ve středu nebo čtvrtek předem, pokud ji nebudete mít v rámci balíčku při ubytování).
Zde budeme mít rezervaci na cca 25 míst ale je tam míst víc a scházet se budeme postupně a objednávat si jídlo také a každý si ho i platí.
v 20.00 hod se přesuneme do sklípku pro cca 30 osob (ve stejné budově jako bowling), který bude jen pro nás. Bude zde obsluha a otevřeno až do půlnoci - jen kuchyně jede jen do 21. hod.
(je to do hotelu dost do kopce, kdo by chtěl na večeři dovést autem, tak se domluvíme a já bych pro něho dojel, večer už to pak z kopce dojdete, nebo objednáme taxíka)
Ale protože je to jubilejní - máme předobjednanou druhou večeři - raut : řízečky, zelenina a pečivo. ( na úhradě s domlouvám s vedením klubu, že by se podílel ) Zatím tak zhruba pro 20 - 25 osob. Pokud by nás bylo víc, tak bych musel doobjednat, tak mi prosím dejte vědět, zda se této druhé večeře zúčastníte. Napište to sem, nebo mně do soukromé zprávy, popř na můj mail voda.milan@seznam.cz
prosím tak do 15.3. mi napište, nemyslím to jako závaznou přihlášku, je to dost brzo, jen abych měl troch přehled pro objednávku.
(P.S. stejně vím, jak to dopadne a kdo se přihlásí)
Prostě sobota na pohodu, tak aby jste bez stresu dopoledne dojeli, v klidu se společně prošli a pak i poseděli.

Neděle 6.5.2018
Po 10. hod sraz u hotelu AMBRA nebo dle domluvy a společný odjezd do Vizovic na prohlídku likérky Jelínek.
cca na 11.00 hod prohlídka - tak hodinka ( vstupné si platí každý sám)
Potom se tam ve Vizovicích naobědváme, kdo bude chtít pojede domů a kdo bude chtít, může se jet na AMBRU vykoupat do bazénu či si dát masáž - musela by se domluvit předem, či jen posedět. Nebo můžeme jet z Vizovic ještě do Zlína do ZOO a na zámek ( Lešná u Zlína)
Já pojedu domů až v pondělí, vezmu si na ten den dovolenou, protože v úterý 8.5. je státní svátek. Kdo bude chtít, může si pobyt protáhnout až do úterý.

Celý program se může ještě vyvíjet, ale ten hlavní sobotní by měl už zůstat. Je to netradiční, ale bral jsem to, že budeme spíš relaxovat a rozmazlovat se. Vždyť je jubilejní - desátý.

Tak se na Vás už těším a prosím, pište pokud máte nějaké dotazy, či náměty.

Ahoj
Milan a Jana

P.S. Pokud se někomu tento program, místo či čas nelíbí, či mu nevyhovuje, tak opět připomínám....účast není povinná, opravdu ne.
Za měsíc po pohárku si užijete hlavní sraz se vším všudy ( levné ubytování, soutěže, jízdy na cca desítky kilometrů, fotografování na náměstích se soutěží elegance...atd atd, tak jak to někteří mají rádi, a jak jsou zvyklí.)
Proto to N na konci názvu tématu - Netradiční. Kdo chce ať přijede, bude to opět paráda.
Moc se už na Vás těším......prostě už mě zase svrbí řiť...zas už bych někam jel. A co Vy?

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: čtv 22. úno 2018 9:33:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. dub 2013 9:47:05
Příspěvky: 13
Nazdar Milane,

Znie to lakavo a rad by som Vas vsetkych zase stretol. S popisu to vyzera naozaj na pohodovy weekend.
Porozmyslame s Katkou ci by to nas maly uz zvladol. A mi s nim ;) Uz bude mat vtedy rok a dva mesiace.

Tak verim ze sa uvidime.
Matus

_________________
Obrázek
Predseda OZ Renault Classic Club
Renault R8 1130 (1964) -+- R8 1130 (1965) -+- R8 1132 (1967) -+- BMW 528iA (1997) -+- Jawa 50 Pionier (1971)
Pravopis je pre ľudí čo majú príliš veľa času!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: pát 23. úno 2018 3:09:56 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
O tomto "nádechu" jubilejního X. MRP víme s Blankou od Milana s Janičkou již téměř rok a celý ten rok jsme je oba v této myšlence podporovali. Jsme rádi, že se to takto uskuteční. Jubileum je jubileum. A pokud jde o cenu.....ruku na srdce, kvůli svým veteránským koníčkům jsme již utratili daleko více peněz za mnohem větší pošetilosti, ne?

Samozřejmě volbou každého je zajištění ubytování dle vlastních (i cenových) představ. Ale to je pro dobro věci přece úplně jedno, kdo a kde bude bydlet. Hlavní je se sejít a užít si krásný společný čas. O to jde především, proto se sdružujeme v našem klubu, proto navštěvujeme společné akce...

Osobně je pro mě Pohárek krásným a pohodovým startem každé sezóny a jediné, co si mohu (a budu do smrti) vyčítat je, že jsem se ho nezúčastnil dřív, než v Baldovci (to byl tuším 5. Pohárek).....
Poté jsem vynechal jediný ročník v roce 2014 kvůli nemocenskému řešení absence části 3. prstu na mé levé ruce...

Na X. Pohárek se moc těšíme, slibuji že přijedeme samozřejmě s R11 (díky Milane za datum - ani pro "pražáky" už určitě nebude sněžit a silničáři nebudou solit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

A na vás všechny ostatní se moc těšíme :)

A samozřejmě věříme, že jubilejní X.Pohárek bude krásným odrazovým můstkem do dalšího desetiletí této úžasné akce :) ;)

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: pon 12. bře 2018 9:42:34 
Offline
člen RCC

Registrován: pát 10. bře 2017 9:42:41
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha-4
:D Hurááá,už se tešíme :!: :!: :!: Přijedeme,pokecáme,..... ;)

_________________
Renault Fuego GTX 2.0, Kia Opirus 3.5 V6,Kia Sephia 1.6 GTX,Audi S6 4.2 V8,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: ned 18. bře 2018 18:32:41 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. čer 2012 21:57:09
Příspěvky: 53
Ahoj Milane,
nechali jsme se zlákat luxusní nabídkou a rádi se s Helenou zúčastníme. Právě jsem odeslal požadavek na rezervaci pobytu v hotelu Ambra. Už se moc těšíme.
Honza a Helena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: pon 19. bře 2018 13:23:27 
Offline

Registrován: pon 06. kvě 2013 16:39:55
Příspěvky: 9
Ahoj Jano a Milane,

Luhačovice budou pro nás naše "poprvé", takže se moc těšíme na super program, který jste pro nás vymysleli :)
Jak to bude s bowlingem, taky si zahrajeme ?

Všechny moc zdravíme a těšíme se na brzké shledání :D

Petr a Renata


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: úte 20. bře 2018 13:29:16 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
Dovolil jsem si do Milanova příspěvku doplnit informaci na kterou mě přivedl Radek:

:!: :!: pro majitele karty Sphere je v Hotelu Ambra 10% sleva na ubytování :!: :!:

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2018 10:51:57 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Byli jsme na výletě v Luhačovicích, tak jsem se byl podívat i v tom sklípku a místa je tam dost.
Jen ve Vizovicích u Jelínka se v neděli nedělá, tudíž ani neprovádí na exkursi. Tedy pojedeme v neděli do Zlína - Lešné do ZOO a popřípadě na zámek.
K Jelínkovi to máme zamluvené na pondělí na 11.00 hod. K do nezůstane tak dlouho, může se tam stavit sám v sobotu dopoledne.

Zatím ahoj.
Milan


Přílohy:
20180402_095848.jpg
20180402_095848.jpg [ 132.17 KiB | Zobrazeno 10560 krát ]

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: úte 03. dub 2018 0:23:29 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
Pokud jde o sklípek a "druhou večeři - raut : řízečky, zelenina a pečivo"- výbor klubu odsouhlasil zaplacení občerstvení ve sklípku v navrženém počtu osob :)

Taktéž bude klubem zaplacen průvodce po Luhačovicích s odborným výkladem ;) 10. Pohárek je 10. Pohárek..... ;)


No a pokud jde o tu exkursi u Jelínka......pondělí je ideální. Návštěva likérky s ochutnávkou...a pak nám ta nejslavnější stavba (D1) příjde na zpáteční cestě i docela vtipná :mrgreen: Takže - kupujte dálniční známky, ať si to užijeme :D :D :D

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2018 19:56:41 
Offline

Registrován: ned 04. čer 2017 16:25:30
Příspěvky: 3
Zdravime z jihu ;)
i presto ze jeden z nas dvou ma cerne svedomi , tak by jsme se radi pripojili.
Slibili jsme ucast a tak se hlasime.
Snad neni jeste uplne pozde.
Martin+Martina


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz