RENAULT CAR CLUB

Diskusní fórum Renault Car Clubu
Právě je čtv 28. bře 2024 14:45:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: stř 04. dub 2018 22:00:04 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. kvě 2012 21:03:15
Příspěvky: 1234
Bydliště: Kolín
Martine, Vas kdykoli a kdekoli vždy rádi vidíme a nejen Vás samozřejmě, a mě si rozhodně potěšil touto zprávou a těším se na setkání :)

p.s. a neméně Vás rádi také uvidíme na našem srazu 2.6.2018 v Harrachově 8-)

_________________
Pavel V

https://picasaweb.google.com/103556816432908400020

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: pon 09. dub 2018 11:45:31 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
pivi píše:
Zdravime z jihu ;)
i presto ze jeden z nas dvou ma cerne svedomi , tak by jsme se radi pripojili.
Slibili jsme ucast a tak se hlasime.
Snad neni jeste uplne pozde.
Martin+Martina


Na dobrou věc není nikdy pozdě. Rádi vás uvidíme.
A s barvou si nedělej starosti.

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: pon 09. dub 2018 19:52:14 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Protože se to opět sune do masové akce tak mám dvě organizační věci

1) v sobotu 5.5.2018 je v restauraci Elektra zamluveno od 11.30 hod cca 15 - 20 míst pro hladovějící na jméno Milan Voda - Renault sraz
od tam se přesuneme cca 20 metrů k info centru odkud začne prohlídka Luhačovic ve 14.00 - již odchod s průvodcem

2)
vzhledem k tomu, že se počet účastníků opět blíží k dvojnásobku původně uvažovaného a ohlášeného množství
nebudu asi schopen zajistit pro tak velké množství lidí najednou místo v restauraci na oběd v neděli 6.5.2018
Proto Vás prosím, aby jste mi pomohli a v okolí Lešné kolem ZOO si vyhledali sami restaurační zařízení a oběd absolvovali jednotlivě bez společného posezení. Ti co budou bydlet v Ambře budou mít možnost se nasnídat - nacpat k prasknutí - snídaně se podává až do 9.00 hod a pak by mohli prohlídku ZOO vydržet i bez jídla a jít na oběd až v ZOO nebo okolí později, třeba až kolem 14. hod

3)
vzhledem k nejasnému celkovému počtu účastníků v neděli nezajistil jsem organizovanou prohlídku zámku v Lešné - vedle ZOO, kdo ho chce navštívit, objednejte se samostatně, popřípadě to dojednáme až na místě.

Bohužel, termín pohárku je na pořádání masových akcí nevhodný, všude je už plno, například hotel Ambra už nemá pokoje, jen apartmány.
Restaurace mají rezervačky a všude chtějí přesný počet rezervovaných míst.
Což je v tomto případě volnomyšlenkářského programu srazu nemyslitelné.

Doufám, že to pochopíte a každý svým kouskem vlastní iniciativy přispějete k pohodové atmosféře pohárku.

Zatím se mějte.
Milan

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: úte 10. dub 2018 7:55:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer 2012 23:36:35
Příspěvky: 134
Bydliště: Markrabství Moravské
Bude nějaký plácek, kde se sejdou všechny srazové auta? Nebo to bude rozházený?

_________________
Tschechisches Streichholzschächtelchen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: stř 11. dub 2018 19:14:40 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
Sova píše:
Bude nějaký plácek, kde se sejdou všechny srazové auta? Nebo to bude rozházený?


Ne

P.S. Přečti si znovu program. V Luhačovicích na to není místo a ani to není náplň programu.
Musíš přijet do Harachova o měsíc později

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 0:11:50 
Offline
člen RCC
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. čer 2012 0:18:20
Příspěvky: 370
Každá plánovaná událost s sebou pro své organizátory přináší v začátku nejednu starost, vymýšlení a potom když se začne blížit její termín, tak obavy typu jaké bude počasí, kolik asi přijede lidí, bude se jim to líbit... atd. Pak onen den nastane, lidé se sjedou, pobaví se a než se člověk naděje, jsou událost i starosti pryč. A brzy, je-li to akce opakovaná, začne pro organizátory vše nanovo.
Tentokrát ale píši jako účastník, který byl ušetřen starostí s organizací a trápily ho leda starosti jak vyjde počasí. A proto bych tím spíše chtěl poděkovat Milanovi a všem, kteří mu pomáhali, za další korálek do pěkných vzpomínek, které za sebou všechny Pohárky nechávají. Milanův vkus i humor opět nezklamaly, prostředí, hotel, program, pohoštění, nálada... Milane vždyť díky Tobě se mi za ty dva dny Pohárku podařilo odpočinout, hlavně psychicky, v takové míře, na jakou bych s jinou dovolenou potřeboval nejméně týden. A to myslím vážně ;)
Není třeba se dále rozepisovat, vždyť Ty mi rozumíš. Patří Ti za mně, a jistě i za Hanku se Zuzankou, velký dík. A byť jsi z pochopitelných důvodů avizoval pro příští Pohárky jisté změny, důležité je, že zůstala naděje na jejich pokračování.
A tak zatímco letošní Pohárek příjemně odezněl, mně se začínají pozvolna vkrádat v úvodu zmíněné starosti za letošního Anděla.
Pohárek ho vůbec nešetří, vždy mu nastaví takovou laťku, že ho potom z toho bolí křídla, aby se aspoň pokusil vznést se na její úroveň. Já snad pro něj budu opravdu muset sehnat toho božského Karla, aby se mu podařilo přes tu laťku jednou přelétnout :mrgreen:
Tedy díky, díky a skromně si přeji, aby se letošní Anděl Tobě líbil a ostatním aby se líbil jako Pohárek.

P.S Ještě dodám fotky.

_________________
Radek

Renault 9 TL, phase I, 1397 ccm, 43 kW, r. v. 1983
Renault 19 RT, phase 2, 1721 ccm, 54 kW, r. v. 1992
Renault 16 TX, 1647 ccm, 68,4 kW, r. v. 1976
Renault Thalia Expression, 1390 ccm, 55 kW, r. v. 2003


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 19:08:58 
Offline
člen RCC

Registrován: sob 09. čer 2012 15:38:59
Příspěvky: 191
Bydliště: Brno
radek919 píše:
Každá plánovaná událost s sebou pro své organizátory přináší v začátku nejednu starost, vymýšlení a potom když se začne blížit její termín, tak obavy typu jaké bude počasí, kolik asi přijede lidí, bude se jim to líbit... atd. Pak onen den nastane, lidé se sjedou, pobaví se a než se člověk naděje, jsou událost i starosti pryč. A brzy, je-li to akce opakovaná, začne pro organizátory vše nanovo.
.


Milí renolťáci, renolťačky, renolťáčata , milý Radku.

Dnes poprvé nesumíruji a nepopisuji jaké to bylo či nebylo, jak jsem to dělal dříve, ale dnes jsem si dovolil použít Tvoje slova.
Jen je doplním o to že když ten den nastane, tak z toho nic nemáš, jen furt šrotuješ v hlavě....program nemá zpoždění, lidi trefili na místo srazu, zamluvené místa pro posezení nejsou dostatečná...vejdou se tam všichni....kdo ještě přijede.....kam si sedne, bude dost pro každého na občerstvení...no a o počasí ani nemluvě, protože plán B ( deštivo) neexistuje...no a z vlastního programu nic nemáš.
Počet účastníků ( o autech nemluvím, stejně by se nikam nevešly) se šplhá do neúnosných výšin...letos skoro padesát... kdo nevěří, ať tam běží....jen ve sklípku nás bylo přes 35 a to nedorazili nahoru večer Vaščešenovi, kolíňáci, a další, a to jen díky malým dětem, které šly spát. Přitom občerstvení bylo objednáno pro 20 osob....a díky kase klubu to nebylo poprvé na mně.
Takhle už to prostě dál nejde, to sám nezvládnu dělat, a proč se stresovat...pohárek má být o pohodě.

Tenhle Moravské Renolťácké Pohárek
byl desátý tedy Jubilejní...........svým místem a programem Netradiční...........ale taky svým způsobem Poslední.

Díky Všem, co těch deset let jezdili, byly to krásné společné chvíle a bude určitě na co vzpomínat.

Setkávání na začátku sezóny bude v jiném stylu, pokud to zůstane na mně ( ale představu zatím nemám skoro žádnou)

Pokud někdo touží po obdobné akci v tomto stylu, počtu lidí a náplni na 2 - 3 dny, tak to klidně přepustím.
Jen si bude muset vymyslet nový název. Pohárků bylo deset a tak to i zůstane.

Vím, že jsem Vás na začátku sezóny nepotěšil, ale za chvíli je tu hlavní sraz a na podzim Anděl ( a třeba fakt Radek sežene Mistra).

Ještě jednou Vám všem moc dík a určitě se budeme setkávat dál. O to přece jde hlavně.

Král je mrtev, ať žije .....??????? ( 1. ročník ????? 2019 )

Milan a Jana

_________________
Safrane V6 3,0 RXE (Voiture présidentielle)
Avantime V6 3,0 Privilége (Violette)
Super5 GTE 1,7 Blue Rider
a dalších více něž 555 ks 43x menších na http://www.autosalon.cf.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: čtv 10. kvě 2018 20:47:58 
Offline

Registrován: ned 04. čer 2017 16:25:30
Příspěvky: 3
radek919 píše:
Každá plánovaná událost s sebou pro své organizátory přináší v začátku nejednu starost, vymýšlení a potom když se začne blížit její termín, tak obavy typu jaké bude počasí, kolik asi přijede lidí, bude se jim to líbit... atd. Pak onen den nastane, lidé se sjedou, pobaví se a než se člověk naděje, jsou událost i starosti pryč. A brzy, je-li to akce opakovaná, začne pro organizátory vše nanovo.
Tentokrát ale píši jako účastník, který byl ušetřen starostí s organizací a trápily ho leda starosti jak vyjde počasí. A proto bych tím spíše chtěl poděkovat Milanovi a všem, kteří mu pomáhali, za další korálek do pěkných vzpomínek, které za sebou všechny Pohárky nechávají. Milanův vkus i humor opět nezklamaly, prostředí, hotel, program, pohoštění, nálada... Milane vždyť díky Tobě se mi za ty dva dny Pohárku podařilo odpočinout, hlavně psychicky, v takové míře, na jakou bych s jinou dovolenou potřeboval nejméně týden. A to myslím vážně ;)
Není třeba se dále rozepisovat, vždyť Ty mi rozumíš. Patří Ti za mně, a jistě i za Hanku se Zuzankou, velký dík. A byť jsi z pochopitelných důvodů avizoval pro příští Pohárky jisté změny, důležité je, že zůstala naděje na jejich pokračování.
A tak zatímco letošní Pohárek příjemně odezněl, mně se začínají pozvolna vkrádat v úvodu zmíněné starosti za letošního Anděla.
Pohárek ho vůbec nešetří, vždy mu nastaví takovou laťku, že ho potom z toho bolí křídla, aby se aspoň pokusil vznést se na její úroveň. Já snad pro něj budu opravdu muset sehnat toho božského Karla, aby se mu podařilo přes tu laťku jednou přelétnout :mrgreen:
Tedy díky, díky a skromně si přeji, aby se letošní Anděl Tobě líbil a ostatním aby se líbil jako Pohárek.

P.S Ještě dodám fotky.



Radku, naprosto s tebou souhlasime.
Napsal si to moc hezky a vystizne.Lepe to snad ani neslo.
Martin *Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: čtv 10. kvě 2018 21:01:00 
Offline

Registrován: ned 04. čer 2017 16:25:30
Příspěvky: 3
milan/43 píše:
radek919 píše:
Každá plánovaná událost s sebou pro své organizátory přináší v začátku nejednu starost, vymýšlení a potom když se začne blížit její termín, tak obavy typu jaké bude počasí, kolik asi přijede lidí, bude se jim to líbit... atd. Pak onen den nastane, lidé se sjedou, pobaví se a než se člověk naděje, jsou událost i starosti pryč. A brzy, je-li to akce opakovaná, začne pro organizátory vše nanovo.
.


Milí renolťáci, renolťačky, renolťáčata , milý Radku.

Dnes poprvé nesumíruji a nepopisuji jaké to bylo či nebylo, jak jsem to dělal dříve, ale dnes jsem si dovolil použít Tvoje slova.
Jen je doplním o to že když ten den nastane, tak z toho nic nemáš, jen furt šrotuješ v hlavě....program nemá zpoždění, lidi trefili na místo srazu, zamluvené místa pro posezení nejsou dostatečná...vejdou se tam všichni....kdo ještě přijede.....kam si sedne, bude dost pro každého na občerstvení...no a o počasí ani nemluvě, protože plán B ( deštivo) neexistuje...no a z vlastního programu nic nemáš.
Počet účastníků ( o autech nemluvím, stejně by se nikam nevešly) se šplhá do neúnosných výšin...letos skoro padesát... kdo nevěří, ať tam běží....jen ve sklípku nás bylo přes 35 a to nedorazili nahoru večer Vaščešenovi, kolíňáci, a další, a to jen díky malým dětem, které šly spát. Přitom občerstvení bylo objednáno pro 20 osob....a díky kase klubu to nebylo poprvé na mně.
Takhle už to prostě dál nejde, to sám nezvládnu dělat, a proč se stresovat...pohárek má být o pohodě.

Tenhle Moravské Renolťácké Pohárek
byl desátý tedy Jubilejní...........svým místem a programem Netradiční...........ale taky svým způsobem Poslední.

Díky Všem, co těch deset let jezdili, byly to krásné společné chvíle a bude určitě na co vzpomínat.

Setkávání na začátku sezóny bude v jiném stylu, pokud to zůstane na mně ( ale představu zatím nemám skoro žádnou)

Pokud někdo touží po obdobné akci v tomto stylu, počtu lidí a náplni na 2 - 3 dny, tak to klidně přepustím.
Jen si bude muset vymyslet nový název. Pohárků bylo deset a tak to i zůstane.

Vím, že jsem Vás na začátku sezóny nepotěšil, ale za chvíli je tu hlavní sraz a na podzim Anděl ( a třeba fakt Radek sežene Mistra).

Ještě jednou Vám všem moc dík a určitě se budeme setkávat dál. O to přece jde hlavně.

Král je mrtev, ať žije .....??????? ( 1. ročník ????? 2019 )

Milan a Jana


Milane ...Jani
Jak jiz psal Radek, patri ti velke Dik!! Za vsechno, za napad, za organizaci a v neposledni rade za tvoji pozitivni energii, za tvuj humor kterym neustale srsis....
I pro nas to byl krasny vikend straveny s prijemnymi lidmi . pro nas trosicku ve zrychlenem tempu a to jen diky planu ktery mame na dalsi tyden...( Ted uz pomalu splhame na Grossglockner)
A pokud nebude Poharek tak verim ze bude jina forma kde se z jara 2019 zase vsichni potkame.
Martin& Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X.MRPJN
PříspěvekNapsal: sob 12. kvě 2018 0:56:38 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 28. kvě 2012 22:28:30
Příspěvky: 782
Bydliště: Praha
Co dodat....snad jen citovat: "...bylo to krásné, děkuji..."

Doufám, že se příští rok sejdeme opět, a je jedno jestli na "Pohárku" (což bych byl osobně velmi rád), nebo na jakémkoli "přátelském posezení o velikosti víkendu" :mrgreen: Ono je to vlastně jedno, hlavně jde o lidi, ne :?:

_________________
Renault 11 GTL, phase I, 1397 ccm, 49 kW, 5 dv., r.v. 1986
Renault Espace I 2000 TSE, phase II, 1995 ccm, 74 kW, 5 dv., r.v. 1990
Renault Clio III Grandtour, phase II, 1149 ccm, 16V, 55 kW, r.v. 2010
Karosa LC 735, typ 735.40, ex. Armáda ČR, r.v.1988
Jawa 50 Pionýr, typ 20, ex. ČSLA, r.v. 1979


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz